X

Obchodné podmienky

OBCHODNÉ PODMIENKY

Názov spoločnosti:  AUBRIETA , s.r.o.
Sídlo:                       Monarská alej 19, 900 25 Chorvátsky Grob
IČO:                         47 011 238
IČ DPH:                    SK2023725616
Email:                       info@dobreobliecky.sk
Web site:                  www.dobreobliecky.sk

 

  1. Objednávka, Kúpna zmluva

Kupujúci objednáva tovar priamo on-line prostredníctvom internetového obchodu a to registráciou a následným zaslaním objednávky. Kúpna zmluva potom vzniká po zaslaní objednávky, z pravidla elektronickou poštou, po overení kontaktu na kupujúceho, dostupnosti tovaru a možného termínu dodania.

  1. Storno objednávky kupujúcim

Kupujúci môže stornovať objednávku do 24 hodín od potvrdenia košíku alebo v prípade, že predávajúci nesplní dohodnuté podmienky kúpnej zmluvy.

  1. Dodacie podmienky

Predávajúci dodáva predmet kúpnej zmluvy z pravidla na dobierku, doručovacou službou na adresu uvedenú kupujúcim, a to obvykle do 14 dní od potvrdenia objednávky, pokiaľ termín dodania nebol dohodnutý inak. Pri objednávke dekoračných vankúšov môže byť dodacia lehota dlhšia ako 14 dní. Doručenie je účtované podľa platných cenníkov prepravnej spoločnosti a je uhradené kupujúcim. Balné sa kupujúcemu neúčtuje.

  1. Ceny

Uvedené ceny sú vrátane DPH. Do úplného uhradenia ceny tovaru kupujúcim je tovar majetkom predávajúceho.

  1. Reklamácie

Na všetok predávaný tovar je poskytovaná záručná doba 24 mesiacov v zmysle novely Občianskeho zákonníka č.150/2004. Plynúť začína dňom prevzatia tovaru. /Záruka sa nevzťahuje na vadu, kvôli ktorej bola poskytnutá zľava/. Pri prípadnej reklamácii sa v prvom kroku závada na výrobku odstráni. Ak odstránenie nie je možné, máte nárok na odstúpenie od zmluvy a vrátenie peňazí alebo na výmenu tovaru. Zo záruky sú vyňaté chyby a poškodenia výrobku, ktoré vznikli nesprávnym zaobchádzaním, nesprávnym používaním, alebo nesprávnym ošetrovaním výrobku.

Čas od kedy začína plynúť záručná doba, je uvedený na doklade o kúpe, preto si ho vždy starostlivo uchovajte. Pri reklamácii predložte doklad o kúpe /faktúru/.

Ak Vám tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, máte právo do 7 pracovných dní od prevzatia zásielky odstúpiť od zmluvy podľa § 12 Zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji /zákon č. 108/2000 Z.z./ Výrobok nám zašlite poštou na adresu firmy: AUBRIETA, s.r.o., Monarská alej 19, 900 25 Chorvátsky Grob, nepoškodený v pôvodnom obale s krátkou žiadosťou a kópiou faktúry. Ak budú dodržané všetky uvedené podmienky, peniaze za výrobok mimo poštovného Vám budú obratom vrátené na účet.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie v našom internetovom obchode.